Stig Jonzon oljemålning

515526

STIG JONZON (1913-1987): "Parti av Murgatan, Visby", signerad Stig Jonzon, daterad 1955, olja på pannå, ca 44x54 cm

Rum 16

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3777269
3776754
3761904

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.