James Coignard skulptur

515523

JAMES COIGNARD (1925-2008): Relief, brons, signerad och numrerad 18/99, ca 14,5x10,5 cm

Konst, Skulpturer

Rum 7

James Coignard skulptur

Budhistorik (6 bud)
3776520
550
3765329
500
3765328
450
3765327
3765203

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.