Lena A Linderholm färglitografi

515521

LENA A LINDERHOLM (1947): Kock med fiskar på fat, signerad Lena A Linderholm, numrerad 1/195, färglitografi, ca 86x60 cm

Vågigt blad, spår av fukt

Rum 16

Budhistorik (17 bud)
3773130
3777719
3773130
3776018
3773130
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.