Yrjö Edelmann färglitografi

515520

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paketerad golfspelare, signerad Y Edelmann, numrerad 27/175, färglitografi ca 83x61 cm

Vågigt blad, spricka i glaset, mögelfläckar på baksidan

Fack 14

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (10 bud)
3777764
750
3777857
700
3777764
650
3777796
600
3777764
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.