Interstop fåtölj

515519

INTERSTOP, Tibro, fåtölj, 1900-talets slut, fast stoppning, knapphäftad rygg, lös sittplymå, polykrom textilklädsel, betsade ben i bok, främre hjulpar med hjultrissor i mässing, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm

Obetydligt slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 7

Interstop fåtölj

Budhistorik (14 bud)
3776996
950
3777091
900
3776996
850
3777090
3776996
750

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.