Selva 10 stolar rokokostil

515518

SELVA, stolar, 8 utan samt 2 med karm, rokokostil, 1900-/2000-tal, betsad bok, fast stoppade sitsar med pärlspikad textilklädsel, höjd ca 105, sitthöjd 50 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 14

Selva 10 stolar rokokostil

Budhistorik (14 bud)
3777871
3777862
2 800
3777851
2 600
3774008
2 400
3774006

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.