Roberto Matta

515513

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad 53/100, färgetsning, bildmått ca 52x38 cm

Fack 42

Roberto Matta
Budhistorik (16 bud)
3778437
2 800
3778445
2 800
3778437
2 600
3778435
2 400
3778354

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.