Roberto Matta färgetsning

515512

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad 53/100, färgetsning, bildyta ca 52,5x39 cm

Fack 51

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (14 bud)
3778287
2 600
3778353
2 600
3778287
2 400
3778349
2 400
3778287

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.