Gunilla Allard bord Chicago III Lamhult

515511

GUNILLA ALLARD, bord, "Chicago III" formgivet av Gunilla Allard, Lammhult, glas/svart laminat, på hjul, höjd ca 42, diameter ca 90 cm

Bruksslitage, mindre repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 5

Budhistorik (18 bud)
3778611
5 800
3778618
5 600
3778611
5 400
3778603
5 200
3778584
5 000

Slutpris SEK:
5 800
591 EUR, 715 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.