Dorothee Maurer-Becker förvaringstavla

515506

DOROTHEE MAURER-BECKER, förvaringstavla, Uten.Silo II, 1970-tal, klar plast, märkt "A product of design M Munich West Germany Copyright by Dorothee Maurer-Becker", ca 68x52 cm

Bruksslitage, repor, märken, ett skadat hörn, tejprester

Möbler, Övriga möbler, Design

Hylla 2

Budhistorik (10 bud)
3784224
3785307
3784224
750
3781454
700
3781454
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.