Dorothee Maurer-Becker förvaringstavla

515505

DOROTHEE MAURER-BECKER, förvaringstavla, Uten.Silo II, 1970-tal, klar plast, märkt "A product of design M Munich West Germany Copyright by Dorothee Maurer Becker", ca 68x52 cm

Bruksspår, repor, märken, färgstänk, ett hörn med skada

Möbler, Övriga möbler, Design

Fack 33

Budhistorik (21 bud)
3778424
2 600
3777657
2 400
3775592
3777656
3775592

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.