Soffbord med kalkstensskiva

515503

SOFFBORD, ask med kalkstensskiva, kvadratisk, höjd ca 55,5, 60x60 cm

Bruksslitage, några mindre repor och märken, skivan är skadad i ett hörn

Möbler, Soffbord, sidobord

Hylla 3

Soffbord med kalkstensskiva

Budhistorik (14 bud)
3777169
2 800
3777163
2 600
3777103
2 400
3777159
3777103
1 600

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.