Åke Åhlin oljemålning

515499

ÅKE ÅHLIN (född 1913): "Skärgårdssommar-Storskär vid brygga", signerad och daterad Åke Åhlin -91, olja på pannå, ca 24x32 cm

Fack 5

Åke Åhlin oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3777177
3777157
1 900
3777130
1 800
3776702
1 700
3770604
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.