Gunnar Zetterström oljemålning

515498

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Utsikt mot Strömkajen, Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, 16x24 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 5

Budhistorik (17 bud)
3766205
2 600
3776364
2 400
3766205
3768750
3766205
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.