C Göran Karlsson färglitografi

515491

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, monogramsignerad och daterad CGK -90, numrerad 133/150, färglitografi, ca 70x49 cm

Fack 33

Budhistorik (12 bud)
3777584
3777579
1 900
3777571
1 800
3777578
1 700
3777571

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.