Alf Olsson etsning

515489

ALF OLSSON (född 1925): ''Nike collage'', signerad och daterad -96, kolorerad etsning, diameter 30 cm

Fack 1

Alf Olsson etsning

Budhistorik (2 bud)

3775999
3765790

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.