C Göran Karlsson färglitografi

515487

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson -91, numrerad 191/270, färglitografi, ca 61x45 cm

Fack 15

Budhistorik (5 bud)
3776997
3768450
3767859
3764471
3762797

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.