Dan Wolgers print

515479

DAN WOLGERS (född 1955): Kan du inte tala, signerad och daterad Dan Wolgers 1996, print med tuschring, etikettmärkt á tergo ''DW052'' ca 14,5x17,5 cm

Fack 4

Dan Wolgers print

Budhistorik (50 bud)
3782213
7 000
3782219
6 800
3782213
6 600
3782218
6 400
3782213
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.