Cornelis van Beverloo Corneille färglitografi

515477

CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad Corniell, daterad 89, numrerad 17/60, färglitografi, 39x38 cm

Fack 40

Budhistorik (20 bud)
3778006
2 400
3778003
3778004
3778003
1 900
3778002
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.