Emil Ekman oljemålning

515472

EMIL EKMAN (1880-1951): Motiv med fiskeflotta, signerad Emil Ekman, olja på duk, ca 40x61 cm

Konst, Äldre måleri

Hylla 2

Emil Ekman oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3778045
3777870
1 900
3777869
1 800
3777868
1 700
3777866
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.