Cornelis van Beverloo Corneille färglitografi

515463

CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad -79, 250/250, färglitografi, ca 49x62 cm

Blad löst i ramen

Fack 29

Budhistorik (6 bud)
3775460
3769628
3769622
950
3769618
650
3769617
500

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.