Cornelis van Beverloo Corneille färglitografi

515459

CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad 2000, 75/150, färglitografi, ca 24x32 cm

Fack 43

Budhistorik (6 bud)
3777789
3773946
3773890
650
3773889
600
3766222

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.