David Wallin oljemålning

515456

DAVID WALLIN (1876-1957): "Oxbåset Omberg vid Vättern 1944 I", signerad och daterad D. Wallin 1944, olja på pannå, ca 33x42 cm

Rum 16

David Wallin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3778124
3778122
850
3768172
3761971

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.