Gunghäst 1990-tal Haddon

515455

GUNGHÄST, 1990-tal, ek, sadel i läder, brickmärkt ''Haddon makers & restorers, Clacton-on-Sea, England'', man i tagel, höjd 100 längd 158 cm

Slitage, repor, märken och en buckla

Leksaker

Rum 13

Gunghäst 1990-tal Haddon

Budhistorik (13 bud)
3777033
3777032
3776906
3776904
3776903
950

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.