Robert Högfeldt akvarell

515451

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Sömmerska vid fönster, signerad Robert Högfeldt, akvarell på papper, ca 49x40 cm

Fack 44

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (6 bud)
3775351
3775348
1 300
3775343
3775339
3774698

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.