Kristian Krokfors serigrafi

515448

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Kullar, signerad och daterad Kristian Krokfors -84, serigrafi, ca 72x102 cm

Rum 9

Kristian Krokfors serigrafi

Budhistorik (9 bud)
3778328
3773925
950
3771223
3770142
750
3763416
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.