Ernst Billgren färglitografi

515444

ERNST BILLGREN (född 1957): "Retsticka", signerad Ernst Billgren, 87/270, färglitografi, ca 28x34 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (24 bud)
3778000
1 800
3777989
1 700
3777988
1 600
3777973
3777985

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.