Olle Krantz oljemålning

515443

OLLE KRANTZ (1906-1999): "Ruth, vårpromenad", signerad Olle Krantz, olja på duk, ca 80x65 cm

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3777469
3769249
3767761
3767760
3761636

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.