Carl Hornung-Jensen oljemålning

515439

CARL HORNUNG-JENSEN (Danmark, 1882-1960): "Solnedgang", signerad och daterad Hornung-Jensen -54, olja på pannå, ca 28x38 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

3777755
450
3771376
3770951
3762782

Slutpris SEK:
450
47 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.