Takplafond 1930/40-tal

515438

TAKPLAFOND, 1930/40-tal, slipat dekor i löv, råglasskiva, höjd ca 55, diameter 50 cm

Nagg

Belysning, Taklampor

Rum 13

Takplafond 1930/40-tal

Budhistorik (1 bud)

3780900
2018-01-27 08:48:09

2018-01-27 kl 17:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.