John Hedberg oljemålning

515434

JOHN HEDBERG (1895-1957): Kungsgatan, signerad och daterad John Hedberg -48, olja på duk, ca 45x32 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 32

John Hedberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3776616
750
3771811
700
3776615
650
3771811
600
3776614
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.