Sven Hellqvist oljemålning

515433

SVEN HELLQVIST (1916-1997): Riddargatan, signerad SE Hellqvist, olja på duk, ca 18,5x26 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 41

Sven Hellqvist oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3776829
3776598
3776598
650
3776828
600
3776598
550

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.