Lennart Jirlow färglitografi

515432

LENNART JIRLOW (född 1936): "Picknick", signerad L. Jirlow, 140/210, färglitografi, Mourlot Paris, ca 45x55 cm

Gulnad

Fack 15

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3774868
3763550
1 900
3774866
1 900
3763550
3761936

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.