Folke Bülow oljemålning

515431

FOLKE BÜLOW (1905-1961): Sjömotiv med baderska, signerad F. Bülow, daterad -41, olja på pannå, ca 23x32 cm

Rum 5

Folke Bülow oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3769822
3762061

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.