Carl Wilhelm Jaensson oljemålning

515429

CARL WILHELM JAENSSON (1853-1931): Kustlandskap, signerad CW Jaensson, olja på pannå, ca 21x27 cm

smärre skråma i nedre mitten

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (18 bud)
3778147
3778145
3778139
950
3778138
900
3778132
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.