Peter Prütz oljemålning

515428

PETER PRÜTZ (född 1954): Träd, signerad Peter Prütz, olja på duk, ca 70x70 cm

Fack 51

Peter Prütz oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3768900
3 200
3763570
3767302
2 800
3763570
2 600
3764807
2 400

Slutpris SEK:
3 200
326 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.