Goodridge Roberts oljemålning

515424

GOODRIDGE ROBERTS (Kanada, 1904-1974): Blomsterstilleben, signerad G. Roberts, olja på duk, ca 80x60 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Goodridge Roberts oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3761744
4 400
3777148
4 200
3761744
3776079
3761744
1 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.