Erik Höglund skål och vas

515421

ERIK HÖGLUND, (2) "Tor", vas, Studioglas Strömbergshyttan, signerad och daterad -94, höjd 13, skål i klarglas, Vrigstad, med dedikation, höjd 13 cm

Glas, Konstglas

Erik Höglund skål och vas

Budhistorik (1 bud)

3775737
2018-01-24 17:24:45

2018-01-25 kl 10:40
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.