David Wallin oljemålning

515419

DAVID WALLIN (1876-1957): "Vilande Kvinna II", signerad och daterad D Wallin 1934, olja på pannå, ca 32x43 cm

Monter 13

David Wallin oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3778588
2 800
3778583
2 600
3778577
2 400
3778577
3776752

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.