Byrå sengustaviansk stil

515418

BYRÅ, sengustaviansk stil, 18/1900-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, marmorskiva, 3 lådor, höjd ca 83, 109x50 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar, ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
3778352
3 600
3778344
3 400
3778327
3 200
3778341
3 200
3778327

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.