Madonnan med barnet oljemålning

515413

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Madonnan med barnet, olja på duk, ca 124x88 cm

Retuscher, lagningar, krackelringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 19

Budhistorik (11 bud)
3778078
4 800
3777808
3777806
2 800
3777804
2 600
3777555

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.