Göran Brunius oljemålning

515410

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Gråviken-Lidingö", monogramsignerad samt ristad signatur, olja på duk, ca 60x75 cm

Fack 21

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3778389
3777775
3777773
650
3777772
600
3777771
550

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.