Bellmanstolar

515407

BELLMANSTOLAR, 1 par, 1800-tal, bemålade kannelerade ben, en senare stol av bellmanmodell medföljer

slitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Bellmanstolar

Budhistorik (19 bud)
3766525
1 400
3778317
1 300
3766525
3778315
3766525

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.