Staffli Beckers

515404

BECKERS, staffli, 1900-talets andra hälft, bok, justerbar höjd, max höjd ca 228 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Staffli Beckers

Budhistorik (14 bud)
3769888
1 400
3777686
1 300
3769888
3769878
3769878

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.