Arne Jacobsen stolar

515402

ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 8 st, 1900-talets slut, Fritz Hansen, modell 3101, vitlackerade, förkromad benställning, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, märken, färgavskav

Möbler, Stolar, Design

Rum 21

Arne Jacobsen stolar

Budhistorik (19 bud)
3778402
10 500
3773681
10 000
3778400
10 000
3773681
9 400
3773644
9 200

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.