Skänk furu nyrenässans

515400

SKÄNK, 1800-talets slut, nyrenässans, två lådor samt spegeldörrar med bakomliggande hyllinredning, dekor av svarvade kolonner, draghandtag i mässig, blå/grön betsad, höjd ca 123, 105x51 cm

nyckel saknas, märken, ytskador, ovansidan med lagningar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Skänk furu nyrenässans

Budhistorik (23 bud)
3778332
2 600
3778330
2 400
3778324
3778322
3778323

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.