Figuriner 4 st 1900-tal

515397

FIGURINER, 4 st, 1900-talets början, brons, socklar i svart marmor samt alabaster, höjd ca 16-21 cm

Diverse, Metall

Monter 5

Figuriner 4 st 1900-tal

Budhistorik (22 bud)
3777317
1 700
3777316
1 600
3777311
3777310
1 400
3777308
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.