Yrjö Edelmann digital print

515386

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Yrjö Edelmann digital print

Budhistorik (9 bud)
3776557
1 400
3776348
1 300
3774306
3774300
3774300

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.