Jacqueline Gougis oljemålning

515384

JACQUELINE GOUGIS (född 1926): "La répétition sur la terrasse de midi", signerad J Gougis, olja på duk, ca 81x65 cm

Behållningen går till Läkarmissionen

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Fack 36

Jacqueline Gougis oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3776558
3776554
3776552
1 900
3776539
1 800
3776549
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.