Stolar 1950-tal

515380

STOLAR, 4 st, 1950-tal, sannolikt USA, stomme i metall, lackerade, sitsar i konstläder, sitthöjd ca 38 cm

Sitsarna med enstaka brott, sitsarna med skador, en sitsdel (rygg) saknas

Möbler, Stolar

Rum 15

Stolar 1950-tal

Budhistorik (14 bud)
3774386
1 900
3774355
1 800
3774354
1 700
3774071
1 600
3773839
1 400

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.